Luty 2017 – kredyt który spłacisz bez problemu

Kredyt gotówkowy może stać się dla Ciebie ostatnią szansą na uregulowanie problemów finansowych. Bardzo często stojąc przed wyzwaniem związanym z budżetem musisz zastanowić się jakie rozwiązanie jest w zasięgu Twoich możliwości i jak nie pogłębić swoich problemów poprzez nieodpowiedzialne decyzje. Pamiętaj, że zaciągając pożyczkę zobowiązujesz się do przestrzegania warunków w niej zawartych. W tym przede wszystkim spłaty zadłużenia, co oczywiście wiąże się z koniecznością przeznaczenia miesięcznie odpowiedniej kwoty na wcześniej ustalone raty. Zanim podpiszesz umowę zastanów się czy Twój budżet wytrzyma spłatę kredytu i nie spowoduje to żadnych nieprzyjemnych konsekwencji.

Aby mieć pewność, że spłata kredytu nie przerośnie Twojej zdolności kredytowej sprawdzaj oferty banków, które zapewniają najniższe opłaty, dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko każdego miesiąca ale w trakcie trwania całej umowy. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejsze zadłużenie, skorzystaj z naszego doświadczenia i sprawdź co polecamy. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, a z pewnością zdecydujesz się na usługę, która spełni Twoje wymagania.

Długi okres spłaty – zalety i wady

Myśląc o kredycie musimy podjąć decyzję o warunkach które określą termin spłaty zadłużenia. Większość banków jest bardzo elastyczna pod tym względem i kredytobiorca jest w stanie dostosować ilość rat do swoich indywidualnych możliwości. Dłuższy okres kredytowania może okazać się bardzo przydatny jeżeli chcesz pomniejszyć miesięczny koszt pożyczki. Wybór większej ilości rat pozwala także na uzyskanie wyższej zdolności kredytowej, co niewątpliwie może być zachęcające. Jedyną wadą kredytu rozłożonego na więcej miesięcy jest konieczność liczenia się z tym, że mimo niższych rat kredytobiorca w ogólnym rozrachunku zapłaci za swoje zadłużenie więcej.

Niskie oprocentowanie – Na co uważać?

Nie każda promocja okazuje się być korzystną dla Klienta banku. Trzeba o tym pamiętać i uważnie przeglądać oferty instytucji finansowych. Hasła o najniższym oprocentowaniu działają na wyobraźnię usługobiorców jednak często nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Niskie oprocentowanie nominalne nie oznacza, że Twój kredyt będzie tańszy, należy bowiem pamiętać o rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania. Do wydatków kredytobiorcy należy nie tylko oprocentowanie ale również opłata przygotowawcza, prowizja oraz ubezpieczenie. Nie mając pewności jaką ofertę wybrać, koniecznie zwróć uwagę na całkowity koszt kredytu.

Najtańsze pożyczki miesiąca

Mając na uwadze RRSO dostępnych zadłużeń zachęcamy do poznania trzech ofert, które obecnie gwarantują najkorzystniejsze warunki. Poniżej krótkie opisy pożyczek, które konkurują o pozycję lidera na rynku.

Pożyczka 5% z gwarancją w Alior Banku, to niezwykle elastyczna oferta pod względem wysokości zadłużenia (do 200 000,00 złotych) oraz możliwości skorzystania z długiego okresu spłaty (120 miesięcy). RRSO tej oferty to zaledwie 5,12%.

Kredyt Gotówkowy w GBŻ BNP Paribas to oferta równie atrakcyjna, choć nie wyróżniająca się pod względem maksymalnej kwoty kredytu (150 000,00 złotych) czy okresu kredytowania (tylko 84 miesięczne raty). Zaletą usługi jest jednak minimum formalności i szybki dostęp do gotówki. RRSO Kredytu Gotówkowego wynosi 6,43%.

By Dariusz Sopyła

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.