Jaki kredyt samochodowy przy niskim dochodzie?

Obecnie niskie dochody nie eliminują możliwości uzyskania kredytu, a jedynie wymagają dłuższych poszukiwań produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Na pewno kredyt motoryzacyjny jest korzystniejszy od zwykłego kredytu, gdyż jest niżej oprocentowany. Jest to możliwe z powodu ustanowienia zabezpieczenia kredytu jakim jest kupowany samochód. Banki dopuszczają różne rodzaje zabezpieczenia kredytu samochodowego jak:

  • zastaw rejestrowy,
  • częściowe przewłaszczenie pojazdu,
  • cesja praw z polisy autocasco.

Dla osób z niskim dochodem dobrą wiadomością będzie fakt, że niektóre banki posiadają w swojej ofercie kredyty samochodowe na samochody używane ( na różnych warunkach). W przypadku kredytu motoryzacyjnego na samochód używany długość okresu spłaty kredytu jak i wiek samochodu są uzależnione od regulacji banku. Banki zazwyczaj z góry wskazują maksymalny wiek samochodu i okres kredytowania. Jednakże póki co najniższym obciążeniem dla domowego budżetu będzie kredyt samochodowy z niską ratą. Wiadomo, że im niższa rata tym lepiej, dlatego też sporym powodzeniem cieszą się kredyty wykorzystujące formułę rat balonowych.

Read More

olek | środa, 15 maj 2019 - 1:47 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , , ,

Gdzie warto złożyć wniosek o kredyt samochodowy

Bardzo często zastanawiamy się nad kupnem nowego samochodu dla wielu z nas jest to marzenie, jednak koszt kupna tego wymarzonego pojazdu często przerasta nasze finansowe możliwości i najwyraźniej nie stać nas na to aby spełnić to marzenie. Nasze oszczędności nie pozwalają na to aby kupić auto za gotówkę jak się okazuje w takiej sytuacji najlepszym dla nas rozwiązaniem może być kredyt samochodowy. Kredyt ten pomoże spełnić nam nasze marzenie i sfinalizować plany związane z kupnem nowego samochodu. Pamiętajmy jednak o tym aby tej decyzji nie podejmować zbyt pochopnie. Dokładnie sprawdźmy i przeanalizujmy oferty wszystkich banków a nie tylko jednego baku a mianowicie tego w którym mamy na przykład konto osobiste. Dzięki różnym narzędziom jakie oferują nam banki możemy bez wychodzenia z domu sprawdzić warunki najlepszych usług skierowanych do osób które chcą skorzystać z takiego kredytu, zobacz www.17bankow.com portal w któym znajdziesz najtańszą ofertę.

Read More

olek | czwartek, 14 marzec 2019 - 1:29 pm | | Domyślne

Potrzebujesz pieniędzy weź kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy jest interesującą ofertą, jest duże zainteresowanie, mimo iż wydaje się, że jednak poziom funkcjonowania jest wysoki. Zdarzają się czasem okoliczności kiedy to niezbędny jest dodatkowy zastrzyk gotówki na już, a więc bardzo dobrze, że dostępne są propozycję finansowe praktycznie dla każdego, jest możność wyboru. Decydując się na drogę kredytową trzeba zdawać sobie sprawę, że jest się dłużnikiem, a dokładniej dla banku kredytobiorcą, który zobowiązany jest do wyregulowania zadłużenia w określonym w umowie terminie. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest po prostu wiedza, nic nie stoi na przeszkodzie, aby poszerzyć wiadomości i wiedzieć dokładnie z czym się ma do czynienia na niskaprowizja.com.pl znajdziesz porady jak zdecydować się na najlepszy kredyt.

Read More

olek | wtorek, 22 styczeń 2019 - 10:15 am | | Domyślne