Kredyt hipoteczny w Banku BGŻ BNP Paribas.

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje klientom kredyt hipoteczny z marżą w wysokości 1,75%. Co do oprocentowania zobowiązania w tym przypadku przy WIBOR 6M wynosi ono 3,56% w skali roku. Wybierając tą ofertę nie zapłacimy nic z tytułu prowizji za udzielenie nam kredytu. Kwota jaką możemy pożyczyć w tym banku wynosi od minimum 50 tysięcy złotych do maksymalnie pół miliona złotych. Tak szeroki zakres kwot kredytu pozwala na sfinansowanie naprawdę drogich nieruchomości. Bank udostępnia nam okres spłaty do maksymalnie 30 lat. Kredytobiorca decyduje się na wzięcie kredytu na kwotę 500 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 30 lat. Dla niego bank wyliczył mu Roczną Rzeczywistą Stopę Oprocentowania w wysokości 3,62% w skali roku. Koszta związane z tym kredytem hipotecznym nie są w jakiś szczególny sposób wygórowane. Rata miesięczna jaką będzie wpłacał do banku kredytobiorca będzie po 2 262 złote. Kwota łączna jaką spłaci wyniesie go 815 tysięcy złotych. Suma odsetek jakie spłaci nasz kredytobiorca przez cały okres kredytowania będzie równa 315 tysięcy złotych, sprawdź te ofertę na 17bankow - najlepszy ranking w sieci.

Read More

olek | piątek, 20 kwiecień 2018 - 1:09 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , ,

Kredyt hipoteczny na 1 700 000 złotych.

Kredyt Hipoteczny z ratami malejącymi w Getin Noble Banku.

Nieruchomość jaką chce kupić kredytobiorca ma wartość 2 milionów złotych. Ma on 300 tysięcy złotych i resztę chce wziąć na kredyt hipoteczny. Kwota zobowiązania kredytowego będzie wynosiła 1 700 000 złotych, zaś okres kredytowania będzie równy 30 lat, czyli 360 miesięcy. Zaczniemy od propozycji Getin Noble Banku z ofertą kredytu hipotecznego z ratami malejącymi. Pierwsza rata kredytu będzie najwyższa i wyniesie 10 417 złotych. Rata ostatnia będzie znacznie niższa i równa 4 738 złotych. Oferowany przez Getin Noble Bank kredyt hipoteczny ma oprocentowanie nominalne w wysokości 4,02% w skali roku. Bank nalicza sobie marżę za udzielenie kredytu w wysokości 2,37%. WIBOR ma wysokość 1,65%. Wybierając ten kredyt kwota całkowita jaką zwrócimy do banku będzie wynosiła 2 727 948 złotych. Trzeba wiedzieć, że jest to kredyt ba bardzo wysoką kwotę i o tym, czy dany kredytobiorca ją otrzyma zależy wysokość jego zdolności kredytowej. Była to propozycja kredytu z malejącymi ratami. Koszt takiego kredytu będzie równy 1 027 948 złotych. Spłacimy koszt w wysokości powyżej miliona złotych, już na to nie każdy będzie mógł sobie pozwolić.

Read More

olek | czwartek, 01 marzec 2018 - 10:31 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , ,

Najpopularniejsze rodzaje zadłużenia gospodarstw domowych w Polsce

Zadłużenie na poziomie gospodarstw domowych wzrasta od lat, bardzo stabilnie. Masz do dyspozycji naprawdę wiele form kredytów. Warto poznać rodzaje kredytów, aby przede wszystkim znacznie lepiej podejść do zaspokajania podstawowych i luksusowych potrzeb domowników. W artykule poznasz najpopularniejsze rodzaje zadłużenia gospodarstw domowych w Polsce wraz z ich krótką charakterystyką dla lepszego rozpoznania potencjalnych ofert i korzystnych różnic.

Read More

olek | środa, 10 styczeń 2018 - 10:52 am | | Domyślne