Korzyści z konsolidacji kredytów

Konsolidacja to kredyty które są już w zasadzie w ofertach wszystkich banków i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeszcze kilka lat temu wielu z nas nie słyszało o konsolidacji. Dziś ten rodzaj kredytu jest tak samo popularny jak kredyt hipoteczny, gotówkowy czy samochodowy i cieszy się równie dużym zainteresowaniem. Konsolidacja to połączenie kilku mniejszych kredytów w jeden większy, za sprawą czego będziemy płacić miesięcznie tylko jedną ratę, a nie kilka w różnych terminach i w różnym czasie tak jak miało to miejsce do tej pory. Często ten powód jest tym dla którego decydujemy się na konsolidację, pozwala on uporządkować nasze wydatki i nie musimy już pamiętać o różnych terminach spłaty rat, ponadto konsolidacja ma również na celu zmniejszenie miesięcznej raty, a zatem kierowana jest do osób które mają problemy finansowe i coraz ciężej jest im spłacać zaciągnięte pożyczki czy kredyty. Po konsolidacja nowa rata kredytu jest mniejsza jednak termin spłaty jest wydłużony, zobacz jak wyglądają koszty takiej oferty na 17bankow.com.

Kredyty konsolidacyjne w brew pozorom mają bardzo wiele korzyści. Pierwszą z nich jest oczywiście uniknięcie kłopotów firnowych. W sytuacji kiedy spłacamy miesięcznie kilka różnych zobowiązań przerasta nas to lub zmieniła się nasza sytuacja finansowa i mamy pewne trudności z uregulowaniem płatności w terminie, kredyt konsolidacyjny jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu nie wpadniemy w spiralę długów i możemy uniknąć np. przeterminowania wielu pożyczek, kosztów windykacyjnych czy komorniczych. Kredyt konsolidacyjny może być zatem również ratunkiem od bankructwa.

Read More

olek | czwartek, 10 wrzesień 2020 - 2:14 pm | | Domyślne

Kredyty gotówkowe a inne produkty finansowe

Na rynku istnieje wiele różnego rodzaju produktów finansowych, jedne pozwalają pozyskać dodatkowe pieniądze za pomocą inwestycji środków i tutaj znajdą się na przykład lokaty lub fundusze inwestycyjne inną grupą są produkty kredytowe gdzie można zdobyć pieniądze bez wkładu własnego ale trzeba je później zwrócić i tutaj będą kredyty oraz pożyczki, zobacz oferty na 17bankow.com.

Read More

olek | piątek, 19 czerwiec 2020 - 1:08 pm | | Domyślne

Kredyty samochodowe - na co uważać ?

Podczas zakupu samochodu często musimy wziąć kredyt. Na co uważać podczas zaciągania kredytu ? Bardzo ważne jest oprocentowanie (czyli koszt kredytu) oraz długość spłaty tegoż kredytu. W pierwszym przypadku, różnice pomiędzy poszczególnymi bankami mogą sięgać dziesiątek tysięcy złotych, natomiast w drugim warto pamiętać, że kredyt na zbyt długi okres czasu również nie jest korzystny, ponieważ im auto jest starsze, tym częściej się psuje. Dodatkowe koszty podczas spłacania rat kredytu nie są korzystne. Na oprocentowanie kredytów samochodowych, powinny zwracać również uwagę firmy – w szczególności jeżeli szef przedsiębiorstwa chce stworzyć lub odnowić flotę samochodową. W takim przypadku różnice w kosztach kredytów różnych banków mogą sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych. Dlaczego w takim razie kredyt samochodowy ? Są to bardzo wygodne i przydatne instrumenty finansowe ze względu na to, że pozwalają uzyskać produkt natychmiast (w tym przypadku auto), bez konieczności posiadania odłożonych dużych kwot pieniężnych.

Read More

olek | piątek, 10 kwiecień 2020 - 11:23 am | | Domyślne