Kredyty gotówkowe a inne produkty finansowe

Na rynku istnieje wiele różnego rodzaju produktów finansowych, jedne pozwalają pozyskać dodatkowe pieniądze za pomocą inwestycji środków i tutaj znajdą się na przykład lokaty lub fundusze inwestycyjne inną grupą są produkty kredytowe gdzie można zdobyć pieniądze bez wkładu własnego ale trzeba je później zwrócić i tutaj będą kredyty oraz pożyczki, zobacz oferty na 17bankow.com.

Read More

olek | piątek, 19 czerwiec 2020 - 1:08 pm | | Domyślne

Kredyty samochodowe - na co uważać ?

Podczas zakupu samochodu często musimy wziąć kredyt. Na co uważać podczas zaciągania kredytu ? Bardzo ważne jest oprocentowanie (czyli koszt kredytu) oraz długość spłaty tegoż kredytu. W pierwszym przypadku, różnice pomiędzy poszczególnymi bankami mogą sięgać dziesiątek tysięcy złotych, natomiast w drugim warto pamiętać, że kredyt na zbyt długi okres czasu również nie jest korzystny, ponieważ im auto jest starsze, tym częściej się psuje. Dodatkowe koszty podczas spłacania rat kredytu nie są korzystne. Na oprocentowanie kredytów samochodowych, powinny zwracać również uwagę firmy – w szczególności jeżeli szef przedsiębiorstwa chce stworzyć lub odnowić flotę samochodową. W takim przypadku różnice w kosztach kredytów różnych banków mogą sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych. Dlaczego w takim razie kredyt samochodowy ? Są to bardzo wygodne i przydatne instrumenty finansowe ze względu na to, że pozwalają uzyskać produkt natychmiast (w tym przypadku auto), bez konieczności posiadania odłożonych dużych kwot pieniężnych.

Read More

olek | piątek, 10 kwiecień 2020 - 11:23 am | | Domyślne

Kto może starać się o kredyt konsolidacyjny?

W ofertach kredytowych od banków można dostrzec kredyt konsolidacyjny, które pozwala na spłacenie wszystkich swoich zobowiązań i zamienienie ich w jedno, które będzie rozłożone na dogodne raty i z dłuższym okresem spłaty. Jest to bardzo dobra propozycja dla wszystkich zadłużonych, którym zależy na tym, żeby skonsolidować swoje dotychczasowe zadłużenia i stopniowo wychodzić z długów. Niemniej jednak w żadnym wypadku nie można kredytu konsolidacyjnego traktować, jako takiej poduszki bezpieczeństwa, że po jego zaciągnięciu jeszcze sobie dobierzemy kredytów czy pożyczek w innych miejscach. Niestety to niekończąca się spirala kredytowa, która będzie się pogłębiała i doprowadzi Cię na skraj upadłości konsumenckiej.

Read More

olek | środa, 05 luty 2020 - 1:39 pm | | Domyślne